Komentowana treść: Epistula - nowe wieści
[#1] Re: Epistula - nowe wieści
Troche niedoszlifowana ta strona, przynajmniej pod IBrowse wygląda dziwnie, z AWebem też...
[#2] Re: Epistula - nowe wieści

@grxmrx, post #1

U mnie wszystko wyglada OK.
Strona jest bardzo ladna i estetyczna OK
[#3] Re: Epistula - nowe wieści
Blee tylko OS4... a już myślałem żeby popracować nad wtyczka dla jabber`a... chociaż owa wtyczka zapewne nie oddałaby mozliwości tego protokołu.
[#4] Re: Epistula - nowe wieści

@alpine, post #3

Zdrajca. ;)
[#5] Re: Epistula - nowe wieści

@alpine, post #3

Hehe, jak zawsze gdy tylko mowa o komunikatorach, jestem pewny ze gdzies w komentach znajde wypowiedz alpinego ze slowem 'jabber' w tresci ;)
[#6] Re: Epistula - nowe wieści

@uran, post #5

Jabber macht frei

@MiniQ

Cichaj wredna mofco :P ;)
[#7] Re: Epistula - nowe wieści
Czy tylko ja widzę w tym logo "Epistula 96"?
[#8] Re: Epistula - nowe wieści

@Grzegorz Kraszewski, post #7

dobrze, ze nie 69
[#9] Re: Epistula - nowe wieści
Strona Daniela nie jest jeszcze skonczona. Widnieje tam ciekawy lecz nieaktywny link - Operation Counterstrike AmigaOS4 RTS Revival. Pamietam informacje o tej grze jeszcze z ACS-ow, zapowiadala sie calkiem ciekawie. Jak widac projekt (chyba) jeszcze nie umarl. Moze dzieki nadchodzacemu AmigaOS4 zostal reaktywowany.

Ostatnia edycja: 14.07.06 00:49:46
[#10] Re: Epistula - nowe wieści

@reactor, post #9

nadchodzący latami Os4 opóźnił pojawienie się Wormsów, Sina i Bóg wie jeszcze czego
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem